میکروپیگمنتیشن

آرایش نیمه دائمی ابرو چیست و چه مزایا و کاربردهایی دارد؟

مزایا و کاربردهای آرایش نیمه دائمی ابرو چیست؟

آرایش نیمه دائمی ابرو چیست و چه مزایا و کاربردهایی دارد؟ اگر برای همیشه ابروهای خود را مداد می کشید یا می خواهید در زمان آماده سازی آرایش خود صرفه جویی کنید ، همچنین می خواهید ۲۴ ساعت شبانه روز زیبا به نظر برسید ، با استفاده از تکنیک آرایش نیمه دائمی ابرو نتایج بی عیب و نقصی کسب کنید.

مزایا و کاربردهای آرایش نیمه دائمی ابرو چیست؟

آرایش نیمه دائمی ابرو

این روش با تقلید از تکنیک های محبوب آرایش ، بیشتر در مورد زنان امروزی کاربرد دارد. با توجه به پیشرفت های مدرن که به ما امکان انتخاب داده اند ، درک خواسته های شما برای زیبایی ابرو ، کلید انتخاب درمانی است که نتایج مورد نظر شما را به همراه خواهد داشت.

آرایش نیمه دائمی ابرو چیست و چه مزایا و کاربردهایی دارد؟
آرایش نیمه دائمی ابرو چیست و چه مزایا و کاربردهایی دارد؟

آیا این همان “تاتوی ابرو” است؟

بله و خیر.

بله ، می توان آن را یک سبک تاتوی ابرو در نظر گرفت ، با این حال ، رنگدانه ها بر اساس آب مقطر هستند (در مقایسه با رنگدانه های معمول حامل روغن در خال کوبی های معمولی) بنابراین نتیجه ای پایدار و نیمه دائمی در پی دارد.

پس از جهاتی با تاتوی ابرو متفاوت است.

کار مربوط به آرایش میکروپیگمنتیشن ابرو فقط در سطح پوست انجام می شود.

بنابراین ، انجام این روش به یک روش درمانی بسیار ایمن تر از خال کوبی ابرو سنتی است. رنگ همچنین می تواند مطابق با رنگ اصلی موی ابرو تنظیم شود ، که باعث می شود آن را واقعی احساس کنید. آرایش میکروپیگمنتیشن ابرو زمینه را ایجاد می کند و قسمت هایی از ابرو را که خالی به نظر می رسند پر می کند تا ظاهری کامل حاصل شود.

اثر “سه بعدی” واقع گرایی بیشتری را به نتیجه نهایی می بخشد.

مزایا و کاربردهای آرایش نیمه دائمی ابرو
مزایا و کاربردهای آرایش نیمه دائمی ابرو چیست ؟

پس چرا نیمه دائمی ، چرا دائمی نیست؟

نیمه دائمی به شما امکان تغییر ابروها در مسیر زندگی و بالا رفتن سن را می دهد.

این سبک آرایشی دائمی نیست.

تاتوهای ثابت و عادی تمایل دارند تا سایه ای آبی مبهم و محو شونده داشته باشند که مانند رنگ بدی به اطراف بچسبد. بنابراین ، رفتن به حالت نیمه دائمی این گزینه را برای شما فراهم می کند که با شکل فعلی خود ادامه دهید (فقط با یک روش درمانی “از بالا”) یا ابروهای خود را کاملاً تغییر شکل دهید.

آیا آرایش نیمه دائمی ابرو امن است؟

کاملا.

سالن تتوی سارا جهازی با استفاده از سوزن های یکبار مصرف درجه یک پزشکی و تجهیزات فراتر از نیاز ، با تمام الزامات بهداشتی سازگار است و تمامی موارد بهداشتی را رعایت می کند تا خیال شما عزیزان راحت باشد.

از چه رنگدانه های رنگی استفاده می شود؟

ما از لوسیون های رنگی با کیفیت و ماده ای غیر واکنشی ایمن استفاده می کنیم. لوسیون های رنگی مخصوصاً برای کاشت در پوست انسان تولید می شوند. لوسیون های رنگی غیر آلی هستند (یعنی نیمه دائمی هستند). یک پودر به داخل محلول آب مقطر و گلیسیرین معلق می شود که منجر به ایجاد مایع خامه ای صاف می شود.

آیا طبیعی به نظر می رسد؟

بله

آرایش میکروپیگمنتیشن ابرو کاملا طبیعی به نظر می رسد انگار که مداد زده اید و کمی نرم  است. بلافاصله پس از درمان ، رنگ برای ۷-۱۴ روز اول قویتر و تیره به نظر می رسد. پس از آن ، شما می توانید در طی روند بهبودی طی ۷ تا ۱۴ روز تقریباً ۵۰-۶۰٪ از رنگ کامل را از دست دهید تا کاملا طبیعی شود.

آیا زمان کمتری وجود دارد؟

اکثر مردم نیازی به مرخصی از کار ندارند.

در درمان های ابرو معمولاً تورمی وجود ندارد ، با این وجود بسته به میزان حساسیت ، از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

به چند روش درمانی نیاز دارم؟

در بیشتر موارد ، فقط درمان اولیه و به دنبال آن درمان مجدد است.

با این حال ، در موارد نادر ممکن است به ۱ یا ۲ درمان دیگر برای آرایش نیمه دائمی ابرو نیاز داشته باشید. این امر قبل از هرگونه تعهد از قبل برای شما توضیح داده خواهد شد. همچنین ، در صورت تجمع سلول های مرده پوست ، این امر ممکن است مانع از انتقال رنگدانه ها به پوست شود ، بنابراین توصیه می شود که به طور منظم محل ابرو را تمیز کنید.

چگونه می توانم از ابروهای جدیدم مراقبت کنم؟

  • در ۲۴ ساعت اول از شستن محل خودداری کنید.
  • در طول روند بهبودی از هرگونه لایه بردار خودداری کنید (۷-۱۴ روز)
  • در طول روند بهبودی (۷-۱۴ روز) از استخرهای شنا ، ساحل ، اتاق بخار و سونا خودداری کنید.
  • از محصولات پس از مراقبت که توسط ما توصیه شده استفاده کنید.

آرایش نیمه دائمی ابرو چگونه انجام می شود؟

در مرحله اول متخصص میکروپیگمناسیون لوازم آرایشی و بهداشتی ابرو ما بر روی ابروهای شما طرح می کشد و به شکلی مطابق میل شما طراحی می شود. یک مشاوره کامل برای تعیین رنگ و سبک متناسب با نیازهای شما انجام می شود. سپس یک آرایش ابرو دنبال می کند و کرم بی حس کننده بر روی ناحیه قرار می گیرد تا ناراحتی شما به حداقل برسد. سپس رنگ دانه های رنگی شما با استفاده از یک لوسیون تسکین دهنده به پوست شما زده می شود تا به روند بهبود شما کمک کند.

سارا جهازی

برای دریافت مشاوره می توانید با ما تماس بگیرید.

۰۹۰۲۵۵۵۰۷۱

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا