تاتوی ابرو

فرق بین میکروبلاستیک و تاتوی ابرو چیست ؟

تفاوت بین میکروبلاستیک و تاتوی ابرو چیست ؟

ابروها نقش مهمی در زیبایی شناسی صورت دارند. شکل ، کامل بودن و تقارن ابروها همه برای برجسته کردن چشم ها و قاب صورت فوقانی با هم کار می کنند. اگر ابروهای نازک یا لکه دار دارید ، یک درمان غیر تهاجمی وجود دارد که می تواند فوراً ناحیه ابرو را بهبود بخشد: میکروبلاستیک است. میکروبلاستیک یک روش تقویت ابرو است که باعث بهبود شکل و ضخامت ابروها می شود. تکنیک میکروبلاستیک با استفاده از یک ابزار دستی خاص و تیغه ای منحصر به فرد برای رساندن رنگ به لایه دوم پوست است، که باعث ایجاد هاشور های بسیار ریز و تیز و به تقلید از ظاهر موهای طبیعی ابرو می شود. می خواهید بدانید فرق بین میکروبلاستیک و تاتوی ابرو چیست ؟ ۴ تفاوت اساسی بین دو روش میکروبلاستیک و تاتوی ابرو چیست ؟

فرق بین میکروبلاستیک و تاتوی ابرو را در این مطلب به صورت کامل بخوانید.

تفاوت بین میکروبلاستیک و تاتوی ابرو

افراد غالباً فکر می کنند میکروبلاستیک نوعی تاتو است. در حالی که ممکن است تکنیک های مشابه به نظر برسند ، میکروبلاستیک و تاتوی ابرو بسیار متفاوت است.

تفاوت بین میکروبلاستیک و تاتوی ابرو چیست ؟
تفاوت بین میکروبلاستیک و تاتوی ابرو چیست ؟

در اینجا ۴ تفاوت اساسی بین تاتوی ابرو و میکروبلاستیک را شرح می دهیم.

فرق بین میکروبلاستیک و تاتو ابرو :

  • نتایج طبیعی
  • جوهر
  • دائم بودن
  • رنگ

نتایج طبیعی

میکروبلاستیک در مقایسه با تاتو کردن ابرو نتیجه نهایی طبیعی تری ایجاد می کند ، که منجر به وجود ابروهایی می شود که “کشیده” و صاف هستند. این امر به این دلیل است که تکنیک میکروبلاستیک ، بخش مویی مانند ایجاد می کند که با الگوی رشد موهای اطراف ابرو یکسان است. یک تکنسین خوب میکروبلاستیک می تواند باعث شود مناطق درمان شده مانند نسخه متراکم تری از موهای ابرو طبیعی به نظر برسند.

جوهر

از جوهر تاتو برای تاتوی ابرو استفاده می شود در حالی که میکروبلاستیک از یک رنگدانه تخصصی استفاده می کند. جوهر از نظر رنگ و لعاب با روش محو شدن آن در زمان بسیار متفاوت است. با محو شدن جوهر تاتو ، غالباً رنگی به رنگ آبی مایل به سبز ایجاد می شود ، به خصوص در اطراف لبه های تاتو شده ابرو. در مقابل ، رنگدانه میکروبلاستیک به طور خاص برای محو شدن به یک نسخه سبک تر از رنگ مورد استفاده طراحی شده است تا بیمار ظاهر طبیعی خود را حفظ کند.

دائم بودن

تاتو های ابرو دائمی هستند. پس از تاتو کردن جوهر بر روی پوست برای همیشه باقی می ماند. (گرچه محو شدن نامطلوب جوهر همانطور که در بالا ذکر شد امکان پذیر است). این بسیار متفاوت از میکروبلاستیک است ، جایی که نتایج به طور معمول حدود ۶ ماه تا یک سال طول می کشد. در صورتی که بیمار میکروبلاسیون مایل به حفظ ابعاد پیشرفته ابروی خود باشد ، می توان سالانه درمان های ساده “لمسی” انجام داد. ماهیت نیمه دائمی میکروبلاستیک اجازه می دهد تا بیماران با تغییر روند ، ظاهر خود را تغییر دهند.

رنگ

ایجاد یک تاتو برای ابرو می تواند نسبتاً دردناک باشد ، به خصوص اگر در یک منطقه حساس مانند صورت قرار بگیرند. تکنیک میکروبلاستیک شامل ناراحتی بسیار کمتری است و درد کمتری دارد ، به خصوص اگر ناحیه ابرو قبل از شروع درمان با لیدوکائین بی حس باشد. اکثر بیماران احساس میکروبلاستیک را شبیه به موچین توصیف می کنند.

برای مشاوره می توانید به خانم جهازی در تماس باشید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا