تاتوی ابرو

کدام سبک تاتوی ابرو برای شما مناسب است؟

مشتری ها معمولاً تصور می کنند که چه چیزی دوست دارند. برای کمک به تعیین اینکه کدام تکنیک و سبک تاتوی ابرو برای هر مشتری مناسب تر خواهد بود ، من همیشه با چند سوال اساسی شروع می کنم تا با شما و اهداف ابرو خود آشنا شوید. کدام سبک تاتوی ابرو برای شما مناسب است؟

آیا مرتبا آرایش می کنید؟

شما ممکن است سبک های ترکیبی ما را ترجیح دهید.

میزان چربی پوست خود را توصیف کنید؟

آیا قبلاً تاتوی زیبایی انجام داده اید؟

پوشاندن تاتوهای ابروهای قدیمی تر ممکن است نیاز به درمان های از بین بردن یا یک روش سبک پودر داشته باشد تا رنگدانه های قدیمی را کاملاً بپوشاند.

اطلاعات بیشتر در مورد سبک های موجود…

در ادامه به تفصیل درباره جوانب مثبت ، منفی ، ویژگی ها و مزایای جدیدترین تکنیک های تاتو کردن ابرو می پردازیم و شما را راهنمایی می کنیم که چه روشی برای شما مناسب است.

مؤثرترین تکنیک های تاتوی ابرو به ۳ سبک ایجاد شده است.

 

سبک ها:

  • Microblading
  • Ombré
  • Combination

Microblading

میکروبلاستیک در ۵ سال گذشته به طور پیوسته محبوبیت خود را افزایش داده است و طبیعی ترین نوع سبک تاتوی ابرو است. از ابزار دستی برای ایجاد طرح های بسیار خوب برای ابرو استفاده می شود که مطابق با موهای موجود در ابرو مطابقت دارد. اگر رشد پراکنده ابرو را دارید یا به هیچ وجه موی ابروی مناسبی ندارید ، این سبک می تواند موهای کرکی ، پر و متقارن را ایجاد کند.

این سبک برای خانمهایی که آرایش زیادی ندارند یا اصلاً آرایش ندارند مناسب است.

مشتری هایی با انواع پوست چرب یا پوست آسیب دیده در مقابل آفتاب، کاندیداهای مناسبی برای میکروبلاستیک نیستند. با این حال ، ما می توانیم با استفاده از روش دستگاه تاتو ، بهترین تاتوی ابرو را ایجاد کنیم ، زیرا روی پوست ملایم تر است و از حفظ رنگ بهتری برخوردار است. از آنجا که این روش سبک ترین گزینه از این سه مورد است ، می تواند هنگام مواجهه با چالش هایی از جمله پوست چرب ، قرار گرفتن در معرض آفتاب یا مشتریانی که مرتباً از مواد مؤثر محافظ پوست استفاده می کنند، موثر واقع شود.

Microblading
Microblading

Ombré

Ombré یک روش قدیمی برای سایه دار کردن ابرو است.

نتیجه نهایی یک رنگ پودری نرم با تمام تعریفی است که معمولاً با آرایش ابرو ایجاد می کنید. روال آرایش خود را ساده کنید و با ابروی بی عیب و نقص هر روز از خواب بیدار شوید.

Ombré
Ombré

Combination

روش آخر ترکیبی از دور روش میکروبلاستیک با پودر Ombré است. در واقع در این روش دو حالت قبلی را با هم ترکیب می کنیم تا بهترین نتیجه را بدست آوریم. این تکنیک جلوه ای سه بعدی تر ایجاد می کند (از این رو نام مستعار ، Brows 3D است) ، بنابراین به نظر می رسد شما دارای ابروهای پر و شگفت انگیز هستید.

از هر دو سبک در یک سبک استفاده کنید!

این سبک معمولاً با مراقبت صحیح حدود ۱-۲ سال عمر می کند.

Combination
Combination

صرف نظر از سبکی که انتخاب می کنید ، برای ارائه خدمات شخصی و مشاوره قابل اعتماد، می توانید با خانم سارا جهازی مشورت کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا