قرینه سازی ابرو

فرم دادن و قرینه سازی ابرو با خط کش فیبروز و نخ

فرم دادن و قرینه سازی ابرو با خط کش فیبروز و نخ یکی از روش های حرفه ای برای قرینه سازی ابرو است که توسط خانم سارا جهازی در منطقه زعفرانیه شهر تهران انجام می شود. این روش به صورت حرفه ای و بنا به سلیقه مشتری انجام می شود. روش قرینه سازی با خط کش فیبروز بر اساس فرم کلی صورت مشتری است. بدین صورت بهترین مدل ابرو برای مشتری و بر اساس حالات صورت مشتری طراحی می شود تا زیبایی بصری بیشتری پیدا کند. در صورتی که تمایل به فرم دادن و قرینه سازی ابرو با خط کش فیبروز و نخ در شهر تهران و منطقه زعفرانیه را دارید، می توانید با مراجعه به سالن تخصصی ما بهترین خدمات طراحی و قرینه سازی ابرو را دریافت کنید.

ما با ۱۵ سال سابقه و تجربه آماده ارائه تمامی خدمات به شما عزیزان هستیم.

در صورت نیاز به خدمات تخصصی میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران زعفرانیه نیز می توانید به ما مراجعه کنید. میکروپیگمنتیشن یکی از بهترین روش های آرایشی ابرو است که می توان به صورت دائمی و یا نیمه دائمی آن را انجام داد. به کمک این روش دیگر نیازی به آرایش مداوم ابروها در خانم ها به چشم نمی خورد و تا مدت ها از آرایش ابرو بی نیاز می شوند.

فرم دادن و قرینه سازی ابرو

فرم دادن و قرینه سازی ابرو از کارهایی است که به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد. بسیاری از افراد برای راحتی کار خود از شابلون ها و الگوهای از پیش آماده استفاده می کنند که در نهایت فرم دلخواه مشتری را به آن ها تحویل نمی دهد و ابروها حالت مصنوعی به خود می گیرد. اما در روش خانم سارا جهازی، فرم چهره، ابرو و سایر اجزای صورت معیاری برای طراحی ابرو می باشد و به کمک آن ها و بر اساس فرمی که دارند، ابروها طراحی می شود تا بهترین شکل ابرو تحویل مشتری گردد.

قبل از شروع به کار فرم صورت مشتری را آنالیز می کنیم و مدل ابرویی را که با چهره مشتری هماهنگی کامل دارد و زیبایی بیشتری به صورت وی می دهد را طراحی می کنیم. به کمک این روش تمام اعضای صورت با هم، هماهنگی کاملی خواهند داشت و زیبایی طبیعی بیشتری را به صورت مشتری می دهند. در این روش تمامی معیارها به شکلی طبیعی رعایت می شود که در نهایت شکل ابرویی بسیار زیبا را پدیدار می سازد.

توجه داشته باشید که قرینه سازی ابروهای شما قبل از شروع میکروپیگمنتیشن ابرو یا همان آرایش دائمی ابرو صورت می گیرد. از این رو در بسیاری از موارد قبل از آرایش دائمی و یا نیمه دائمی ابروها، آن ها را قرینه سازی می کنند تا زیبایی بیشتری را به صورت ببخشد. از این رو قرینه سازی ابروها باید با دقت بسیار بالایی انجام شود تا در نهایت بتوانیم آرایش دائمی مناسبی را برای ابروها اجرا کنیم.

 

فرم دادن و قرینه سازی ابرو با خط کش فیبروز و نخ در تهران زعفرانیه
فرم دادن و قرینه سازی ابرو با خط کش فیبروز و نخ در تهران زعفرانیه

اندازه گیری در قرینه سازی ابرو

پس ارزیابی کامل چهره مشتری روش اندازه گیری در فرم دهی و قرینه سازی ابرو به شکل زیر است:

پیشانی را اندازه گیری کرده و خط وسط را رسم می کنیم

فاصله خط وسط پیشانی تا تاج ابرو را محاسبه می کنیم

فاصله ارگ ابرو تا خط وسط پیشانی را حساب می کنیم

در نهایت فاصله دنباله ابرو تا خط وسط را بدست می آوریم

نکته :

این روش را برای دو طرف صورت انجام می دهیم.

ابزارهای معمول برای اندازه گیری

  • خطکش های ژله ای قرینه سازی
  • کولیس برای اندازی گیری ابرو
  • پرگار قرینه سازی ابرو یا دیوایدر
  • شابلون های قرینه سازی ابرو
  • قرینه سازی با نخ مخصوص
  • استفاده از اپلیکیشن فیبروز

روش قرینه سازی با خط کش فیبروز

در این روش قرینه سازی ابرو به وسیله یک خط کش تخصصی انجام می شود. نام این خط کش فیبروز است. این روش قرینه سازی ابرو کاملا بنا بر سیلقه مشتری انجام می شود و از الگوها و قالب های از پیش آماده استفاده نمی شود. روش فیبروز ابروها را با حالتی طبیعی تر شکل می دهد، که جذابیت بسیار بالایی برای مشتریان عزیز دارد. بعد از رسم خطوط و قرینه سازی از تکنولوژی خاص این روش استفاده می شود. در این مرحله از ابروهای مشتری عکسی تهیه می شود و به وسیله آن در اپلیکیشن فیبروز از هر طرف قرینه بودن ابرو به صورت نرم افزاری چک می شود تا با دقت بسیار بالایی قرینه سازی صورت بگیرد.

در صورت تمایل به فرم دادن و قرینه سازی ابرو با خط کش فیبروز و نخ در زعفرانیه تهران می توانید با مراجعه به سالن خانم سارا جهازی بهترین خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا